Prodej originálních náhradních dílů Škoda

Kromě montáže Škoda Originálních dílů, používaných při opravách Vašich vozidel, nabízíme také možnost pultového prodeje těchto Škoda Originálních dílů.

Všude, kde je to možné, používáme pro opravy Škoda originální výměnné díly, tyto jsou pro opravu cenově výhodnější, použití je ovšem možné pouze tam, kde je tento díl v nabídce. Jedná se o díly repasované přímo výrobcem, mají tedy stejnou kvalitu i záruku jako díly nové. Podmínkou použití výměnného dílu je ovšem vrácení dílu při opravě demontovaného.

Pracovníci našeho skladu jsou připraveni Vám pomoci s nalezením potřebného dílu pro Vaše vozidlo v elektronickém Katalogu náhradních dílů, což lze nejlépe dle VIN daného vozidla, v dalším případě dle modelu, roku výroby a kódu motoru, případně dalších údajů z kódového štítku, nalepeného na první straně servisní knížky.

Smluvním partnerům v oblasti nákupu náhradních dílů poskytujeme zajímavé cenové podmínky pro takovýto nákup.

Mimo Škoda Originální díly Vám také můžeme nabídnout další produkty potřebné pro Váš vůz, jako jsou například autobaterie, provozní kapaliny, stírací lišty a další. Vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě a s dlouhou životností.

Bližší informace obdržíte na telefonním čísle 24 24 28 348 nebo 24 24 28 338.

Prodej originálního příslušenství Škoda.

Všem zákazníkům nabízíme možnost nákupu ŠkodaOriginálního příslušenství, které může vhodně doplnit Váš zakoupený vůz Škoda. Naše nabídka obsahuje veškeré příslušenství z nabídky Škoda auto a.s.

Ochranné a stínící prvky interiéru vozidla

Patří sem například různé ochranné prvky interiéru vozidla – koberce gumové i textilní, gumové i plastové vany kufru, kryty prahů i nakládací hrany zadního nárazníku. Mohou to být také různé stínící prvky – síťky na skla bočních i pátých dveří.

Transportní systémy

Pro všechny typy vozů dodávame veškeré transportní systémy pro upevnění na střechu nebo na tažné zařízení – základní střešní nosiče, příčníky pro střešní nosiče, nosiče lyží i kol, střešní boxy.

Vylepšení vzhledu vozu

Nabízíme také hliníkové disky pro veškerou modelovou řadu Škoda, případně ozdobné kryty kol na plechové disky. Pro drobné opravy laku můžeme dodat lakové tužky ve všech nabízených barvách vozů Škoda.

Tažná zařízení

Často využívaný prvek ŠkodaOriginálního příslušenstvíjsou tažná zařízení specificky vyrobená pro všechny modely vozidel Škoda, která mají samozřejmě odnímatelnou hlavici.

Kompletní nabídka

Kompletní nabídku veškeréhoŠkodaOriginálního příslušenstvínaleznete na stránkách www.skoda-auto.cz. Zde jsou veškeré informace rozděleny dle modelů a doplněny o aktuální ceny.

Montáž a dodání

K veškerému nabízenému sortimentuŠkodaOriginálního příslušenství nabízíme také montáž v krátkých dodacích lhůtách a za příznivé ceny.
Zboží, které není skladem, dodáme do 24 hodin.

Veškeré další informace Vám sdělíme na telefonních číslech 24 24 28 315 nebo 24 24 28 362.