Servis - Akce

Servisní šeková knížka Auto Štěpánek

Auto Štěpánek nabízí všem majitelům vozidel Škoda individuální Servisní šekovou knížku Auto Štěpánek ( po rozkliknutí se vám zobrazí náhled všech slevových šeků ) plnou slev, které nejsou omezeny stářím vašeho vozu. Veškeré informace naleznete v záložce Servisní šeková knížka.

Platnost Servisní šekové knížky Auto Štěpánek byla, v souladu s původně vyhlášenými podmínkami, ukončena ke dni 31.12.2016. Po tomto datu jsou již všechny šeky neplatné.

Akce Šeková knížka

 • tato akce je určena pro vozy starší čtyř let a obsahuje slevy na Škoda Originální díly® a servisní úkony prováděné v autorizovaném servisu Škoda a spadající do této akce. Více informací na telefonu 24 24 28 367 nebo na www.skoda-auto.cz v kapitole „Mám vůz ŠKODA“.

Akce pro 5-ti leté a starší vozy

 • v rámci této akce dostanou naši zákazníci slevu na servisní práci ve výši 20% a slevu na materiál použitý při opravě ve výši 5% (týká se veškerého materiálu,
  vč. Škoda Originálních dílů®). Akce není určena pro zákazníky platící fakturou.

Více informací Vám sdělíme na telefonu 24 24 28 367.

Renovace světlometů

 • Pokud máte na vozidle plastové světlomety, které mají zažloutlý, poškrábaný nebo jinak hůře průhledný povrch, využijte naší nabídky na jejich renovaci ( rozleštění ).
  Tímto se zvýší jejich průhlednost a tím i svítivost, nebude mít problém při STK a výrazně ušetříte ve srovnání s nákupem nových světlometů.
Více informací najdete v kapitole Renovace světlometů .

Ceny vybraných servisních úkonů

 • tyto ceny zahrnují jak materiál použitý při opravě, tak i práci s tímto spojenou, a jsou včetně DPH. Všechen použitý materiál je z nabídky ŠkodaOriginálních dílů® a uvedené ceny se mohou lišit v závislosti na motorizaci vozidla.

 • Veškeré informace o cenách dle modelové řady Škoda naleznete pod následujícím odkazem - Ceny servisních úkonů.

Více informací Vám sdělíme na telefonu 24 24 28 367.

Každoroční sezónní akce „Jarní“ a „Zimní“

 • cena bez bez použitého materiálu
 • tyto akce jsou určeny pro všechny zákazníky servisu a slouží hlavně k přípravě vozu na nadcházející období, tedy letní nebo zimní provoz.

Přesné termíny akcí Vám sdělíme s předstihem na telefonu 24 24 28 367.

Každoroční letní akce na kontrolu a plnění klimatizace

 • zkontrolujeme funkčnost klimatizace Vašeho vozu a provedeme doplnění chladiva na předepsanou hodnotu. Více informací o servisu a údržbě klimatizací najdete v kapitole Servis klimatizací.

Přesný termín akce Vám sdělíme s předstihem na telefonu 24 24 28 367.

Věrnostní programy

pro naše zákazníkykteří si svůj vůz u nás koupili nebo servis navštěvují opakovaně. Tito dostávají slevu na veškerou servisní práci prováděnou v našem servisu.

Více o věrnostních programech >>>