Servis - Akce

Akce Šeková knížka

  • tato akce je určena pro vozy starší čtyř let a obsahuje slevy na Škoda Originální díly® a servisní úkony prováděné v autorizovaném servisu Škoda a spadající do této akce. Více informací na telefonu 24 24 28 367 nebo na www.skoda-auto.cz v kapitole „Mám vůz ŠKODA“.

Akce pro 5-ti leté a starší vozy

  • v rámci této akce dostanou naši zákazníci slevu na servisní práci ve výši 20% a slevu na materiál použitý při opravě ve výši 5% (týká se veškerého materiálu,
    vč. Škoda Originálních dílů®). Akce není určena pro zákazníky platící fakturou.

Více informací Vám sdělíme na telefonu 24 24 28 367.

Renovace světlometů

  • Pokud máte na vozidle plastové světlomety, které mají zažloutlý, poškrábaný nebo jinak hůře průhledný povrch, využijte naší nabídky na jejich renovaci ( rozleštění ).
    Tímto se zvýší jejich průhlednost a tím i svítivost, nebude mít problém při STK a výrazně ušetříte ve srovnání s nákupem nových světlometů.
Více informací najdete v kapitole Renovace světlometů .

Každoroční sezónní akce „Jarní“ a „Zimní“

  • cena bez bez použitého materiálu
  • tyto akce jsou určeny pro všechny zákazníky servisu a slouží hlavně k přípravě vozu na nadcházející období, tedy letní nebo zimní provoz.

Přesné termíny akcí Vám sdělíme s předstihem na telefonu 24 24 28 367.

Každoroční letní akce na kontrolu a plnění klimatizace

  • zkontrolujeme funkčnost klimatizace Vašeho vozu a provedeme doplnění chladiva na předepsanou hodnotu. Více informací o servisu a údržbě klimatizací najdete v kapitole Servis klimatizací.

Přesný termín akce Vám sdělíme s předstihem na telefonu 24 24 28 367.

Věrnostní programy

pro naše zákazníkykteří si svůj vůz u nás koupili nebo servis navštěvují opakovaně. Tito dostávají slevu na veškerou servisní práci prováděnou v našem servisu.