Servis - Mytí vozidel, čištění interiérů

Střešní nosiče Pro mytí vašich vozidel nyní nabízíme zcela novou, šetrnou, portálovou myčku s pěnovými kartáči a různými mycími programy.

Nejvyužívanější je program kompletního mytí, který využívá k odstranění nečistot, kromě mechanického působení pěnových kartáčů i nástřik vozu aktivní pěnou a po kartáčovém mytí ještě další nástřik konzervačního a sušícího vosku.

Při extrémním znečištění povrchu vozidla jsou před mytím v mycí portálové myčce odstraněny hrubé nečistoty z povrchu vozidla tlakovou vodou a teprve poté následuje vlastní mytí. Pokud si objednáte toto kompletní mytí k dílenské zakázce, zaplatíte za něj pouze 49,- korun. Při využití naší myčky bez dalšího servisního zásahu zaplatíte za totožný rozsah mytí 149,- korun.

Základní mytí, tedy pouze vodou, pěnovými kartáči a nástřikem sušícího vosku stojí 79,- korun.

Jelikož je myčka umístěna uvnitř areálu Auto Štěpánek, není samoobslužná. Mytí Vašeho vozidla provedou naši pracovníci, zatímco Vy si můžete například prohlédnout nové vozy Škoda, zeptat se na informace, které Vás zajímají, a to jak z oblasti prodeje, tak i servisu nebo si pouze vypít kávu.

Čištění interiérů

Toto provádíme suchou nebo mokrou cestou.

Suché čištění interiéru

Při suchém čištění interiéru Váš vůz vyluxujeme, plastové části interiéru ošetříme interiérovým sprejem, dále omyjeme okna a samozřejmě provedeme mytí povrchu vozu.

Mokré čištění interiéru

Při mokrém čištění interiéru navíc, proti suchému čištění, provádíme tepování čalouněných částí vozu.

Všechny další informace poskytují servisní poradci v přijmu oprav na telefonním čísle:
24 24 28 367