Skoda NEJMIX

ŠKODA Handy

MOBILITA BEZ BARIÉR


Cílem programu ŠKODA Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Naši specialisté ŠKODA Handy poskytují poradenství v rámci prodejní sítě ŠKODA AUTO Česká republika a jsou připraveni Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

ZVÝHODNĚNÁ CENA VOZU

U nás v Auto Štěpánek se o Vás postará ŠKODA Handy specialista, který Vám pomůže vybrat ideální vůz. Informujte se u něho, jaké zvýhodnění vozu můžete získat při předložení karty ZTP a ZTP/P.

ZAJIŠTĚNÍ ÚPRAV NA MÍRU

Při nákupu vozu ve ŠKODA Handy centru tam také získáte zvýhodněný servis, náhradní díly a příslušenství. Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí. S touto zárukou mobility budete cestovat s vědomím, že Vás na silnici nic nepřekvapí.

NÁHRADNÍ DÍLY A ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

S našimi partnery – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – Vám nabídneme řešení, které bude šité na míru Vašim potřebám. Ptejte se na možnost pravidelné revize, aby každá Vaše jízda byla maximálně bezpečná. Úprava automobilu se vždy řeší s klientem individuálně. A to tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal jeho představám a schopnostem, s ohledem na možnosti automobilu a legislativní požadavky. Úpravy vozů zajišťujeme u ověřených úpravců vozidel značky ŠKODA, kteří se dlouhodobě zabývají výrobou, vývojem a montáží různých typů ručního ovládání a speciální úpravou vozů pro hendikepované osoby.

ŠKODA POJIŠTĚNÍ

Pojištění vozu se ŠKODA Pojištěním Vám díky partnerům projektu ŠKODA Financial Services a Allianz nabízíme se slevou 20 %. Toto řešení je ideální pro ty, kteří chtějí maximální mobilitu bez starostí. Nabízíme Vám nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění Vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.

FINANCOVÁNÍ

Vzhledem k významnému partnerství s ŠKODA Financial Services na programu ŠKODA Handy Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční financování Vašeho vozu také s nulovým navýšením.

  • Pro všechny modely ŠKODA
  • Zvýhodněné financování při délce 12 – 72 měsíců
  • 0% p.a. na 12 – 36 měsíců od 30% akontace

POMOC S VYŘÍZENÍM STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU

Specialista ŠKODA Handy Vám poradí, jak vyřídit žádost o státní příspěvek.

POMOC S PŘEKLENUTÍM DPH

V případě, že čerpáte státní příspěvek na vůz, informujte se na pomoc s překlenutím DPH.


Navštivte prodejnu Auto Štěpánek nebo kontaktujte naši ŠKODA Handy specialistku Janu Štěpánkovou na tel.: 24 24 28 351 nebo emailem
jana.stepankova@auto-stepanek.cz.