Skoda NEJMIX

ŠKODA NEJMIX


ŠKODA NejMix představuje nejlepší nabídku výhod, které jsou již namixované v ceně nového vozu.

Se ŠKODA NejMix budete 5 let v klidu s pětiletou prodlouženou zárukou a k tomu si můžete vybrat předplacený servis na 5 let nebo bonus za výkup vašeho stávajícího vozu až 25 000 Kč.

Další možností je výhodný pronájem vozu formou operativního leasingu ŠKODA Bez starostí. Pokud zájemce uzavře smlouvu na dobu 48 měsíců s ročním nájezdem 20 000 km, zaplatí za modernizovaný model FABIA 1,0 TSI/70 kW ve výbavovém stupni Active měsíční splátku ve výši pouhých 3 990 Kč, model ŠKODA OCTAVIA 1,6 TDI/85 kW Active je k dispozici za měsíční splátku 6 990 Kč, největší české SUV – model KODIAQ s výkonným vznětovým agregátem 2,0 TDI/110 kW ve verzi Active a s pohonem všech kol 4×4 za skvělých 9 990 Kč. Všechny uvedené částky reprezentují měsíční splátku včetně DPH.

S modely ŠKODA budete 5 let v klidu

Skoda NEJMIX

Po dobu pěti let nebo do nájezdu 100 000 km budete mít jistotu naší pomoci. A to i v případech, které mohou nastat kdykoli při každodenním provozu vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Navíc budete mít nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoli servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla. Totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí.


JAKO BONUS SI VYBERTE JEŠTĚ JEDNU Z TĚCHTO VÝHOD

Servis bez starostí

Po dobu 5 let nebo do nájezdu 100 000 km budete v klidu. Předplacený servis Standard vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. Zahrnuje výměnu motorového oleje, výměnu filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony.

Výkup stávajícího vozu

Pokud nebudete chtít zahrnout předplacený servis, pak můžete využít možnosti odkoupení svého stávajícího vozu.  Na protiúčet tak získáte bonus až 25 000 Kč.


JAK BUDETE VÁŠ MIX FINANCOVAT?

Hotově

Nový vůz si samozřejmě můžete jednoduše pořídit za hotové prostřednictvím bezhotovostní platby. Nemusíte tak řešit žádné závazky do budoucna.

Úvěr

Využít můžete výhodného úvěru a nový vůz splácet za podmínek, které jsou přesně nastavené vašim možnostem.

  • Úrok od 2,99 % 
  • Zimní kola zdarma 
  • Povinné ručení 1000 Kč na rok po dobu financování

Pro více informací se zastavte za našimi prodejci nebo navštivte tuto sekci na webu ŠKODA AUTO. Akční nabídka ŠKODA NejMix 2018 platí do 31.12.2018.

Zarezervujte si předváděcí jízdu na tel. 24 24 28 344 nebo kontaktujte některého z našich prodejců.